Послуги 2019-03-27T14:02:35+00:00

Послуги.

Відновлення хребта.

Спеціальний комплекс фізичних вправ для дорослих, з використанням профілактора Євмінова та іншого обладнання, направлений на загальне зміцнення  м’язів спини та зняття больових відчуттів за допомогою витягування хребта. Систематичні заняття відновлять рухливість хребта та покращать самопочуття на довгий час.

Ранній розвиток.

Ні для кого не секрет, що дитина до 6 років сприймає набагато більше інформації, ніж у подальші роки. І чим більше інформації отримає дитина молодшого віку, тим швидше і інтенсивніше вона розвиватиметься надалі. Наші уроки сприятимуть фізичному і інтелектуальному розвитку вашої дитини. Наша головна мета донести інформацію в такому вигляді, щоб вона була сприйнята відносно фізіологічних і психологічних вікових особливостей.

Коригуюча гімнастика.

Хребет-це основа для людського організму. В наш час збільшується кількість дітей з порушенням постави і викривленням хребта. Це накладає відбиток на здоров’я організму в цілому і не виглядає естетично. Тому ми пропонуємо вам почати профілактику фізичними вправами як найраніше. Для шкільного віку це особливо цінно тому, що  багато часу дитина проводить сидячи за партою і не має змоги фізично розвиватись в достатній кількості.

Дитяча йога.

Урок хатха-йоги не тільки підтримує гарну фізичну форму дитини, а й вчить концентрувати увагу, бути врівноваженим і зібраним. Рухи поєднані з особливим ритмом дихання задіють всі системи організму.  Відсутність фактору суперництва дає свій позитивний вплив.  Це комплекс вправ, які створюють всі умови для гармонійного і грамотного зростання. Дитяча йога підвищує опірність до різних захворювань і зміцнює організм в цілому.

Хореографія.

Хореографія-це не тільки фізичний, а й творчий розвиток дитини. Рухи під музику формують позитивні емоції, а також розкривають артистичність. Навіть невеликі досягнення на сцені впливають на розвиток впевненості в собі, додають внутрішньої свободи.

Дитячі свята.

Пропонуємо вам відзначити святкову дату з нашими аніматорами, які зроблять цей день незабутнім. Активні ігри, творчість, веселі квести, оригінальні поздоровлення іменинника, дискотека зі світловими ефектами не залишать байдужими ні дітей ні дорослих. В нашій галереї вже розміщені фото нашого першого дня народження.

Творчий урок.

Наші майстри з творчості навчать вас робити неймовірні речи з усього, що навкруги. Від найпростіших речей до справжніх витворів мистецтва ваші діти зроблять самі під супроводом наших педагогів. Всі вироби ви можете взяти додому, а найкращі будуть прикрашати полички нашого інтер’єру.

Підготовка до школи.

Попіклуємось, щоб ваша дитина не тільки мала стандартні навички першокласників, а й психологічно була готова до першого вступу у доросле життя.

Репетитор.

Наші фахівці допоможуть дитині підготувати домашнє завдання, а також підвищити рівень знань з шкільних предметів.