Послуги 2021-11-11T14:25:35+00:00

Послуги.

Відновлення хребта та суглобів

Спеціальний комплекс фізичних вправ для дорослих, з використанням профілактора Євмінова та іншого обладнання, направлений на загальне зміцнення  основних м’язів  та зняття больових відчуттів за допомогою тракційних вправ. Також комплекс збалансовує міофасциальні мередіани, що призводить до рівномірного розподілення ваги на всі суглоби та покращення постави. Систематичні заняття відновлять рухливість хребта, суглобів та покращать самопочуття на довгий час.

Корекція постави

Насправді від вашої постави залежить не тільки ваше самопочуття, а й ваше здоров’я. Завдяки правильній поставі розподіл навантаження на всі суглоби рівнозначний і не відбувається зношування якось окремого сегменту. Окрім того, хребет не перенавантажується і не порушується іннервація та кровообіг внутрішніх органів.

Фітнес пакети онлайн

У сучасному світі нікого вже не дивують онлайн навчання та онлайн тренування. Звичайно це не є взаємозамінні речі, та коли ви не маєте можливості відвідувати очні заняття, це реальний вихід. Пропонуємо вам, як заняття в онлайн спілкуванні, так і готові фітнес пакети для самостійної роботи. В фітнес пакети включений відео комплекс вправ з технічним поясненням, раціон харчування та онлайн супровід у разі виникнення питань.                 Детальніше…

Усунення болі при різних проявах остеохондрозу

Протрузії, грижі, ішіас, ретролістез та інші стадії остеохондрозу часто призводять до больових відчуттів. За допомогою спеціального обладнання, наприклад, профілактора Євмінова та спеціальних вправ можливо досягти не тільки усунення болю безмедикаментозно, а й покращення стану міжхребцевих дисків та поновити функцію хребта у проблемних ділянках. Коректна рухова активність забезпечує трофіку дисків та нормальну рухливість у кожному сегменті.

Усунення міофасціальних дисбалансів

Відчуваєте біль у м’язах, у спині, біль при натисканні на різні частини тіла..? Ви потребуєте відновити еластичність фасції та усунути дисбаланси міофасціальних ланцюгів. Рекомендую зробити це якомога швидше, т.я. надалі це призводить до різноманітних перекосів і викривлень та погіршує стан здоров’я. До того ж, ви буде мати не дуже естетичний вигляд.

Коригуюча гімнастика для дітей

Хребет-це основа для людського організму. В наш час збільшується кількість дітей з порушенням постави і викривленням хребта. Це накладає відбиток на здоров’я організму в цілому і не виглядає естетично. Тому ми пропонуємо вам почати профілактику фізичними вправами як найраніше. Для шкільного віку це особливо цінно тому, що  багато часу дитина проводить сидячи за партою і не має змоги фізично розвиватись в достатній кількості.

Післяопераційне відновлення

Правильно підібрані вправи допоможуть відновити здоров’я та функцію суглобів в післяопераційний період. Прискорення крово та лімфообігу відновлює всі тканини тіла. Гарантую покращення самопочуття та  збільшення амплітуди рухів у проблемному сегменті.